Opteck ocena i recenzja brokera

opteckUtworzony w 2011 roku broker przez lata działalności zbudował sobie reputację jednego z najbardziej zaufanych i niezawodnych brokerów opcji binarnych. Opteck obsługuje ponad 250 tysięcy inwestorów z całego świata. Posiada swoją własną platformę transakcyjną, pozwalając jednocześnie zarówno nowicjuszom jak i doświadczonym graczom na generowanie zysków z opcji binarnych.
Poprzez zatrudnianie blisko 150 specjalistów w różnych dziedzinach takich jak informacja technologii, analiza rynków czy rozwój i marketing, Opteck wiedzie prym w dostarczaniu zindywidualizowanych usług dla swoich klientów.

Recenzja w liczbach:

Bonus:

70 %

Platforma:
85 %

Obsługa techniczna/support:
90 %

Różnorodność i ilość aktywów:
75 %

Regulacja:
75 %

Historia Opteck oraz informacje o przedsiębiorstwie

Broker jest własnością firmy Central Spot Trading, która jest regulowana przez CySEC. Opteck dzięki pełnej regulacji, która od początku istnienia firmy była jednym z najważniejszych punktów działalności przedsiębiorstwa, posiada bardzo dobrą reputację na rynku brokerów opcji binarnych. Korzystając z usług tego brokera możecie być pewni, że Wasze środki jak i dane są całkowicie bezpieczne.

Pomoc techniczna oraz usługi

Dział obsługi technicznej jest dostępny całodobowo. Dostarczają profesjonalnej odpowiedzi na każde zadane zapytanie i starają się, żeby klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany odpowiedzią. W rozmowie z pomocą techniczną można zauważyć, że pracownicy są bardzo pomocni oraz całkowicie odpowiedzialni. Z supportem można kontaktować się poprzez telefon, e-mail a także live chat. Dzięki swojemu profesjonalizmowi w obsłudze klienta firmie udało się wygrać klika nagród za obsługę na najwyższym poziomie.

Dostępne rodzaje opcji

Platforma sprosta wymaganiom każdego gracza, posiada krótko, średnio oraz długoterminowe opcje. Poniżej lista dostępnych instrumentów wraz z ich opisem:

  • Opcje szybkie, których czas zamknięcia wynosi od 30 sekund do 60 minut, szczególne przydatne dla inwestorów, którzy chcą zobaczyć szybki rezultat swoich inwestycji
  • Poniżej/powyżej – czyli standardowe opcje binarne
  • Range Options – inwestor ustala zakres cenowy
  • One Touch – czyli instrument, który daje najwyższe zyski, ale także jest mocno ryzykowny
Podstawowe dane o brokerze

Na stronie brokera można łatwo znaleźć rodzaje aktywów, które są dostępne na platformie, obecnie jest ich już ponad 100, a ta liczba ciągle wzrasta.
Opteck oferuje kilka rodzai kont, jednak większość graczy będzie interesował poziom 1 konta, czyli konto Green.
Średni zwrot z inwestycji u tego brokera wynosi 65%-85%. Akceptowane metody płatności to przelew bankowy, karty kredytowe oraz portfele internetowe takie jak Western Union czy Skrill.

Platforma Opteck

Platformę brokerowi dostarcza TraderSoft, platforma była rozwijana wyłącznie dla Opteck i posiada wszystkie nowinki techniczne oraz najlepiej sprawdzające się rozwiązania. Ponadto broker oferuje aplikacje mobilną, z której można korzystać i którą można pobrać ze strony oficjalnej. Platforma w całości jest oparta o przeglądarkę i nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

Zaawansowane opcje u brokera

Jednym z ciekawych rozwiązań jest centrum edukacji, które jest dostępne dla wszystkich inwestorów bez podziału na rodzaj konta. Jest tam wiele przydatnych informacji, które są dostępne całkowicie za darmo.
Dodatkowo – broker oferuje konto demo, ze wszystkimi funkcjami, które doskonale sprawdza się dla nowych użytkowników oraz dla osób, które chcą chociażby przetestować nową strategię.