TopOption ocena i recenzja brokera

topoptionOdkrywanie nowych brokerów opcji binarnych powinno wejść nam w nawyk jeśli poważnie myślimy o inwestowaniu. Jeśli jesteś jedną z osób, które na poważnie biorą inwestycje w opcje binarne to z zainteresowaniem przeczytasz recenzje brokera TopOption. Firma ta jest dosyć popularna i dostarcza kilku naprawdę ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o inwestowanie. Miłej lektury!

Podumowanie:

Bonus:

65 %

Platforma:
90 %

Obsługa techniczna/support:
50 %

Różnorodność i ilość aktywów:
60 %

Regulacja:
100 %

TopOption – historia, początki i dane przedsiębiorstwa

Broker jest własnością spółki Safecap Investments Ltd. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę na Cyprze. Historia tego brokera sięga roku 2012. Gdy broker wszedł na rynek od razu uzyskał licencję od CySec. Broker jest wspierany nawet przez Unię Europejską, co może dodatkowym plusem dla autorytetu i autentyczności tej firmy. Co ciekawe, uważa się, że broker jest bardzo popularny wśród nowych graczy, co jest oczywiście prawdą, jednak jednocześnie nikt nie mówi o tym, że również i doświadczeni gracze często współpracują właśnie z tą firmą. W 2013 roku broker otrzymał nagrodę najlepszego licencjonowanego brokera od FBO. Od tego czasu TopOption nie spadł z piedestału i nadal jest w czołówce najlepszych brokerów opcji binarnych.

Wyróżniająca się pomoc techniczna

Jedną z kart przetargowych przy wyborze brokera często jest kwestia jakości pomocy technicznej. Support w TopOption nie jest ok czy wystarczający, ale jest po prostu dobrze zorientowany w tym co robi, w tym co ma przekazać, zna kwestie techniczne, a wszystko to przekazuje w sposób należyty – czyli uprzejmy i stonowany. Nieważne czy jesteś nowym graczem czy posiadasz już doświadczenie, pomoc od supportu u tego brokera na pewno Cie zadowoli. Komunikować się z supportem można poprzez telefon, e-mail czy wbudowany live chat, którego można używać do każdego rodzaju z zapytań. Co więcej – każdy klient TopOption posiada swojego indywidualnego opiekuna konta, który towarzyszy przez cały czas jego aktywności inwestycyjnej.

Dostępne instrumenty

Tutaj także firma może być z siebie dumna, bo ani o krok nie odstaje od konkurencji w kwestii różnorodności dostępnych instrumentów finansowych, którymi są:

 • Opcje 60 sekundowe
 • Standardowe opcje binarne
 • Option Builder – branie pod uwagę kilka aspektów finansowych
 • One Touch – zysk wynosi aż do 500%
 • ProOption – nowy system, który pozwala na obstawienie dwóch aktywów
Cechy brokera przedstawiowe szczegółowo

Broker dostarcza wielu aktywów takich jak waluty czy indeksy giełdowe, a także jest dostępny dla wszystkich państw z wyłączeniem USA i Kanady. By zacząć przygodę z TopOption musisz otworzyć jedno z następujących kont: starter (wskazane dla początkujących) z minimum depozytu 100$, konto pro z minimum depozytu 1000$ i konto VIP (specjalnie dostosowane dla graczy) z minimum depozytu 5000$. Wpłacać i wypłacać pieniądze można korzystając z karty kredytowej lub debetowej i zwykłego przelewu bankowego. Średni zwrot z inwestycji wynosi około 85%.

Platforma TopOption

Platformę brokerowi dostarcza jeden z najbardziej niezawodnych dostarczycieli, którym jest Spot Option. Platforma jest w całości oparta o przeglądarkę. Warto wiedzieć również o tym, że broker oferuje również platformę mobilną, tak aby dostosować się do planu dnia oraz możliwości klientów.

Bonusy u brokera

Firma posiada dwa bardzo ciekawe bonusy, z których warto skorzystać:

 • Bonus powitalny, który zależy od tego ile wpłacisz środków i który może wynieść do 100%
 • Konto demo, które także jest pewnego rodzaju bonusem, ponieważ pozwala grać bez ponoszenia ryzyka finansowego
Mocne strony TopOption

Przed zdecydowaniem czy warto zarejestrować się u brokera warto znać jego mocne strony, którymi są:

 • Różnorodność oferowanych instrumentów finansowych
 • Doskonale oraz ciekawe rozwiązania techniczne
 • Wysoka niezawodność oraz mocna reputacja
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Oryginalne typy kont

Na koniec warto dodać, że broker jest uważany za jeden z najlepszych spośród brokerów opcji binarnych. Mimo wysokiej popularności w sieci nie spotkamy wielu negatywnych komenatrzy na ich temat, co świadczy o ich wysokiej niezawodności oraz profesjonalizmie. Powinieneś zdecydowanie dać szansę temu brokerowi i przynajmniej założyć konto demo.